O Markovi

Pozor, otevřeno v novém okně. TiskEmail

Jsem muž, který se rozhodl věnovat objevování mužské podstaty, síly a spojení v této energii. Snažím se proniknout do porozumění sil vztahů mezi muži a ženami a využít je ke prospěchu vzájemné lidské komunikace a spolupráce. A to, jak v pracovním, tak i domácím prostředí, protože tyto oblasti spolu úzce souvisí.  

Dlouhá léta jsem pracoval ve vrcholových funkcí v bankovnictví  (Komerční banka, HypoVereinsbank, HVB Bank), část své kariéry jsem zasvětli i mezinárodnímu obchodu a technologiiím ve firmách GRAPO Technologies a PAPERLINX. 

Absolvoval jsem celou řadu kurzů rozvíjejících celé portfolio prodejních a obchodních dovedností včetně speciálních kurzů pro vrcholový management.

Studoval a stážoval jsem v zahraničí UK, Dánsko, USA. Mnoho let jsem působil jako člen lektorského sboru v Komerční bance.

Jsem lektor a učitel. Externě přednáším na Přírodověděcké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci na katedře MAaAM. 

Pracuji jako poradce v oblasti marketingu a osobního rozvoje.

Specializuji se na překlady z anglického a francouzského jazyka, zejména technické texty a manuály.

Věnuji se oblasti rozvoje firem, poradenství v personální oblasti, koučování. Zaměřuji se na problematiku vztahů na pracovišti a osobní rozvoj.

Mojí velkou zálibou je chození po horách. Rád čtu, jak říkávají doma, všechno, co má písmenka. Zajímám se o studium jazyků, zejména o angličtinu a francouzštinu. Ze sportů hraji rekračně volejbal a jezdím na horském kole.

Kromě toho všeho, jsem manželem jedné báječné ženy a otcem dvou šikovných dětí Barbory a Petra, které mě udržují neustále v bdělém stavu a ukazují mi všechno jako báječná zrcadla.

 

IMG_1357LOW1